Hitta till bilhallen

Mellinger Bil hittar du på Hejargränd 2 i Västerås.
Vi har öppet vardagar 09.00 - 18.00 och lördagar 10.00 - 14.00

Personal på Mellinger Bil

Olle Mellinger

021 - 300 303

olle.mellinger@mellinger.se

Jan Mellinger

021 - 300 302

jan.mellinger@mellinger.se

Fredrik Eriksson

Bilförsäljning

021 - 300 309

fredrik.eriksson@mellinger.se

Klas Hörnquist

Bilförsäljning

021 - 300 304

klas.hornquist@mellinger.se

Vicing Jansson

Bilförsäljning

021 - 300 307

vicing.jansson@mellinger.se

Jonas Abrahamson

021 - 300 300

Carina Palmblad

Ekonomi

021 - 300 300

carina.palmblad@mellinger.se

Eva Thunberg

Ekonomi

021 - 300 300

eva.thunberg@mellinger.se

Malena Ahlström

Ekonomi

021 - 300 300

malena.ahlstrom@mellinger.se